• Zajęcia pozalekcyjne

      • Zestawienie zbiorcze zajęć pozalekcyjnych nauczycieli ZSP Ornontowice


      • IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

        PRZEDMIOT

        TERMINY ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

        BARON ANNA

        MATEMATYKA

        piątek - lekcja 9 dla wszystkich uczniów
        środa - lekcja 4 dla maturzystów - dodatkowa w planie

        BŁASZCZYK MARZENA

        PRZEDMIOTY ZAWODOWE 

        14:15 I i IV czwartek m-ca

        uczniowie klas I,II,III i IV,

        Sala 211

        DOMAGAŁA JOLANTA

        PRZEDMIOTY ZAWODOWE

        piątek 12,20 do 13,05 lub w innym terminie ustalonym indywidualnie z uczniem

        FLORYS ELŻBIETA

        PRZEDMIOTY ZAWODOWE

        piątek lekcja 7, wg. potrzeb uczniów

        KUREK AGATA

        JĘZYK POLSKI

        poniedziałek, godz. 15:00 – 17:00

        LECHUS EWELINA

        GEOGRAFIA

        czwartek 15.00-15.45

         

        ŁĄCZYŃSKA DANUTA

        PRZEDMIOTY ZAWODOWE

        zajęcia wyrównawcze wtorek / środa , godz. 15:05 – 15:50 wg. potrzeb uczniów

        ŁUKASZEK ANNA

        PRZEDMIOTY ZAWODOWE

        wg. potrzeb, po uzgodnieniu z nauczycielem

        ŁYKO DAMIAN

        EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

        wg. potrzeb - po wcześniejszym ustaleniu – klasy I

        MAREK JUSTYNA

        JĘZYK ANGIELSKI

        konsultacje dla wszystkich- środa, godz. 15:00,

        wtorek, godz. 13:30 (tylko dla automatyków z III ŻAK)

         

        NOWAK BEATA

        PRZEDMIOTY ZAWODOWE

        czwartek lekcja 7, godz. 13:25 – 14:10 – zajęcia przygotowujące do egzaminu potwierdzające kwalifikacje w zawodzie

        NOWAK JOANNA

        FIZYKA/PRZEDMIOTY ZAWODOWE

        Czwartek godz. 14:15, po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem, sala 102

        ORZOŁ MIRELLA

        GEOGRAFIA/PRZEDMIOTY ZAWODOWE

        czwartek godz. 15:05 po uzgodnieniu z nauczycielem, uczniowie klas IV – tych (fakultety),  sala 104

        PARYL RENATA

        PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

        godz. 11:30 I i III poniedziałek m-ca w terminie ustalonym z uczniem, godz. 11:30 II i IV poniedziałek m-ca w terminie ustalonym z uczniem,  sala 110

        PRUŚ MAŁGORZATA

        PRZEDMIOTY ZAWODOWE

        środa godz. 16:00 po uzgodnieniu z uczniami

        SKOWROŃSKA JUSTYNA

        WF

        wtorek  godz. 15:00

        SKURCZAK BARBARA

        PRZEDMIOTY ZAWODOWE

        wtorek godz. 14:15 lub w dowolnym terminie umówionym z nauczycielem TŻiUG, TH  INT,TG1 p

        SŁADEK BARBARA

        HISTORIA, WOS

        Dodatkowe zajęcia dla maturzystów:

        - druga środa miesiąca (09.10.2019 r., 18.11.2019 r., 09.12.2019 r.) w godz.15:05 - 15:50, sala 108

        Dodatkowe zajęcia dla pozostałych uczniów:

        - pierwszy poniedziałek miesiąca (07.10.2019 r., 04.11.2019 r.,02.12.2019 r.) godz.15:05 - 15:50, sala 108

        SPYRA HENRYK

        PRZEDMIOTY ZAWODOWE

        środa od 8:00 do 9:45

        STAROSTA CZESŁAW

        PRZEDMIOTY ZAWODOWE

        czwartek godz.  10:35 – 11.20 po uzgodnieniu z uczniami

        STASIK - SZYSZKA TERESA

        JĘZYK NIEMIECKI

        14:15 I i III poniedziałek m-ca, uczniowie klas I-szych,   sala INT T, Ip.

        13:20 II i IV poniedziałek m-ca, uczniowie klas I-szych,   sala INT T,  Ip.

        TURKIEWICZ MAŁGORZATA

        MATEMATYKA

        I poniedziałek m-ca lekcja 8 - 9

        WĘDRYCHOWICZ ANNA

        JĘZYK ANGIELSKI

        środa, godz. 15:00 - 16:00

        poprawy i konsultacje dla kl. 1 i 2,  INT UZG Ip.

        WIATEREK EWA

        JĘZYK ANGIELSKI

        wtorki, godz.  7:15, wszyscy uczniowie po wcześniejszym potwierdzeniu swojej obecności,  INT InE