• Konsultacje nauczycieli

      • Terminy dostępności nauczycieli dla rodziców i uczniów

      •  

          Nazwisko i Imię Terminy dostępności
        1 Baron Anna wtorek 7.00 - 8.00 sala209
        2 Borys-Gorol Paulina poniedziałek 15-16, sala 112 (internat)
        3 Czerwonka Bożena środa, 15.50-16.50, sala 103
        4 Czubak Ireneusz czwartek, 11-12
        5 Dziurowicz Mateusz wtorek, 15:50 - 16:50; sala 212
        6 Florys Elżbieta czwartek, 15-16, sala 101
        7 Golus Joanna poniedziałek, 14:10 - 15:10, gabinet WF
        8 Grzeszczuk Oskar środa 14-15; OMNIWET, ul. Św. Wawrzyńca 12A Orzesze
        9 Hałotta Agnieszka  wtorek, 16.40 - 17.25, sala 102
        10 Janowiec Joanna czwartek 14.15-15.15 sala In103
        11 Jasztal Adam poniedziałek, 12:10 - 13:10, sala TG1 
        12 Juraszek Jolanta poniedziałek, 12:10 - 13:10, sala 14
        13 Konieczna-Kozik Justyna piątek, 14-15, sala TG3
        14 Kozłowska Agnieszka wtorek 13.15 - 14.15
        15 Krząkała Jerzy środa 15-16  war19
        16 Krzyżaniak-Hubczak Agnieszka czwartek 13:10-14:10 pokój nauczycieli wf
        17 Kuliński Krzysztof poniedziałek, 12:10 - 13:10, warsztat sala 5
        18 Kurek Agata środa, 15 -16, sala 211
        19 Lindner Izabela środa, 15 - 16, gabinet pedagoga specjalngo
        20 Łukaszek Anna wtorek, 7.30-8.30, sala In104
        21 Łyko Damian poniedziałek, 14-15, pok. nr 7 parter szkoły
        22 Maciejczyk Danuta czwartek, 14.15 do 15.00, internat pokój wychowawców
        23 Maciejowska Dorota  środa 15:00 - 16:00, sala internat 108
        24 Mańkowska Katarzyna poniedziałek 16.40 - 17.40
        25 Marek Justyna wtorek, 15:00-16:00, sala INT 119
        26 Mirella Orzoł wtorek, 15:05 - 16:05, sala 104
        27 Nowak Beata wtorek, sala 109
        28 Nowak Joanna czwartek, 15-16, sala 102
        29 Oliwa Daniel poniedziałek 8:45-9:45 pokój nauczycielski
        30 Padlewska Grażyna czwartki 14.15-15.15, sala In 103
        31 Paryl Renata poniedziałek, 15-16 sala 109
        32 Pypno Krzysztof wtorek, 10:30 - 11:30,  sala war5a
        33 Pytel Dorota czwartek 13:25-14:25
        34 Rajwa Karol czwartek, 13-14, s8
        35 Rybka Agnieszka raz w miesiącu w sobotę  8.00 -12.00 w sali 201
        36 Sładek Barbara wtorek 14-15, sala 108
        37 Sławacka Monika czwartek, 7:45 - 8:45, sala 102
        38 Spyra Dariusz czwartki 14.15-15.15
        39 Spyra Ewa środa, 15-16, sala- In 120
        40 Starosta Czesław piątek, 15.50 - 16.50,  sala 202
        41 Stasik-Szyszka Teresa poniedziałek, 15-16, sala In 120
        42 Sunita-Granek Magdalena piątek, 15-16, sala 210
        43 Swoboda Bogumiła środa, 20-21, internat
        44 Szwedka Adam wtorek, 11:20, sala 211
        45 Śmiech Krystyna wtorek 11.25 -12.10
        46 Tkocz Anna czwartek 15-15.45, sala In120
        47 Wanicki Tomasz wtorek, 14:10 - 15:10, sg1
        48 Wędrychowicz Anna wtorek, godz. 15:00 - 16:00, sala In115
        49 Wielgus Jacek środa 14.10 sala 118 internat
        50 Wójcik Zbigniew środa  14 - 15, sala war5
        51 Wystemp Ryszard piątek, 7:50-8:50
        52 Zarychta Marcin poniedziałek, 14.10-15.10 sala 108
        53 Bartoszek Mirella wtorek 15:00-15:30, sala 209
        54 Jasińska Agnieszka środa 7:00-8:00, internat TG2

         


         

      • Kontakt

        • Zespół Szkół Ponadpodstawowych
        • 32 235 46 00
        • ul. Dworcowa 1,
          43-178 Ornontowice
          NIP dla pracowników (do L4): 9690905780
          Poland
        • 69 8436 0003 0000 0026 7863 0001
          Bank: Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie
        • Powiat Mikołowski,
          Zespół Szkół Ponadpodstawowych
          ul. Dworcowa 1
          43-178 Ornontowice
          NIP 635 18 30 724
        • Wpłaty na Radę Rodziców prosimy dokonywać na następujące dane:
          Rada Rodziców przy ZSP w Ornontowicach
          ul. Dworcowa 1
          43-178 Ornontowice
          nr konta: 28 8454 1053 2001 0015 2158 0001
      • Logowanie